OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiejsza Niedziela (misyjna) rozpoczyna Tydzień misyjny w Kościele katolickim; w naszych modlitwach polecajmy sprawy misji, zwłaszcza prowadzonych przez redemptorystów i służebniczki; po mszach zbiórka do puszek na misje. Za tydzień s. Juana Galarza Montes, boliwijska służebniczka, będzie rozprowadzała „cegiełki” na remont szkoły w Cochabambie.

2. Dziś w Polsce odbywają się wybory samorządowe. Zachęcamy do udziału w głosowaniu; jest to moralny i obywatelski obowiązek każdego Polaka.

3. Modlitwy do św. Rity, świętej od spraw trudnych - w poniedziałek (22 dzień miesiąca) po wieczornej Mszy św.

4. Spotkanie Koła Przyjaciół Misji Zagranicznych we wtorek po wieczornej mszy w klubie parafialnym.

5. Nabożeństwa różańcowe:
- dla dzieci - od poniedziałku do piątku o godz. 17.00
- dla młodzieży i dorosłych - codziennie o godz. 18.00
- w niedziele – dla wszystkich o godz. 17.30.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Przeżywamy dziś XVIII Dzień Papieski. Ofiary zebrane do puszek po mszach przeznaczone będą na pomoc stypendialną dla uzdolnionej a biednej młodzieży. Z okazji Dnia Papieskiego, we wtorek, 16 października, po mszy wieczornej, zapraszamy na wieczór modlitwy, poświęcony osobie św. Jana Pawła II, przygotowany przez uczniów Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego (katolik)
  1. Dzisiaj także obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty, zapraszamy dziś na mszę o godz. 16.00; a po niej na spotkanie w klubie przy ciastku i kawie.
  2. Spotkanie rodziców dzieci komunijnych dziś, o godz. 12.00 w auli.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś, 7 października, w liturgii wspominamy Najświętszą Maryję Pannę Różańcową; Z tej okazji po mszy o godz. 9.00 będzie procesja różańcowa wokół kościoła, a po niej zmiana tajemnic. Wieczorem też będzie różaniec.

2. 22 Wielopoziomowa Drużyna Harcerska "Dementia" zaprasza dzieci z klas 4-6 na zbiórkę harcerską, dziś po mszy o godz. 11.00. Zbiórka przed kościołem.

3. Msza św. dla kolejarzy w poniedziałek o godz. 17.00 w Wieczerniku; następnie spotkanie w sali.

4. W czwartek, 11października, wieczorna Msza św. w intencji Ojczyzny, w ramach nowenny przed jubileuszem 100`lecia odzyskania niepodległości.

5. W sobotę, 13 października, po mszy wieczornej ok godz. 19.15 ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie i procesja ulicami naszej parafii. Z tego powodu nie będzie różańca o godz. 18.00.

1. Dziś, po mszach zbiórka do puszek na kształcenie w diecezji

2. Październik to miesiąc różańca. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:
- dla dzieci - od poniedziałku do piątku o godz. 17.00
- dla młodzieży i dorosłych - codziennie o godz. 18.00
- w niedziele – dla wszystkich o godz. 17.30.
Prosimy grupy parafialne o przewodniczenie tej modlitwie (grafik jest umieszczony w gablotce).

3. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.
* w czwartek
– o godz. 18.30 – msza wspólnotowa – wszystkich grup parafialnych oraz liturgicznej służby ołtarza;
* w piątek:
- spowiedź dzieci od godz. 16.30 - o godz. 17.00 różaniec;