• Duch i Ogień

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. W poniedziałek, 11 lutego, we wspomnienie  liturgiczne  Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, obchodzimy światowy Dzień Chorego. Na Mszy św. o  10.00 udzielimy sakramentu namaszczenia chorych. Prosimy, abyście o tej Mszy powiadomili chorych i pomogli im w dotarciu do kościoła.
  1. Modlitwy do św. Gerarda, patrona matek oczekujących potomstwa oraz dobrej spowiedzi - w sobotę (16 dzień miesiąca) po wieczornej mszy św.
  1. Po przerwie wznawiamy kurs przedmałżeński dla narzeczonych. Spotkania w poniedziałki o godz. 19.15 w kaplicy Wieczernik w domu parafialnym.
  1. Spotkanie organizacyjne dorosłych (po 21 roku życia) którzy chcą się przygotować do Sakramentu Bierzmowania w środę (13 lutego) o godz. 19.00 w klubie w domu parafialnym.

1. Spotkanie rodziców dzieci komunijnych w przyszłą niedzielę po mszy o godz. 11.00 w auli.
  1. Prezentacja filmu dokumentalnego pt. „Luter i rewolucja protestancka” w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w auli domu parafialnego odbędzie się. Wstęp wolny.
  1. Uczestników Pielgrzymki do Ziemi Świętej prosimy o zwrot wypełnionej umowy – zgłoszenia do kancelarii parafialnej.
  1. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności:

-  śp. Czesława Pieszko, zam. ul. Warszawska, przeżył 85 lat

-  śp. Tadeusza Gontarka, zam. ul. Piłsudskiego, przeżył 87 lat.

Polećmy Ich i naszych Drogich zmarłych Bożemu Miłosierdziu

Drogim Parafianom,

życzymy błogosławionej niedzieli

i udanego tygodnia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców dzieci komunijnych.

2. Dzisiaj również o godz. 15.00 w auli domu parafialnego prezentacja filmu dokumentalnego pt. „Luter i rewolucja protestancka”. Wstęp wolny.

3. Msza św. dla Kolejarzy w środę o godz. 17.00 w Wieczerniku; później spotkanie w sali.

4. Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego w czwartek o godz. 19.00 w sali kolejarzy.

5. Modlitwy do św. Rity, o wsparcie w bardzo trudnych sytuacjach związanych z życiem rodzinnym, w piątek (22 dzień miesiąca) po wieczornej mszy.

OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE

1. Dziś I niedziela miesiąca (adoracyjna), a taca tzw. budowlana. Po mszy o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  1. Modlitwy do św. Jana Neumanna w intencji osób chorych, zwłaszcza na choroby nowotworowe, we wtorek (5 dzień miesiąca) po wieczornej Mszy św.
  1. We wtorek swoje imieniny obchodzi s. Agata – nasza organistka. Polecamy Ją Waszym modlitwom, a Msza św. w intencji Solenizantki o godz. 6.30.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Modlitwy do św. Moniki (o nawrócenie do wiary kogoś z członków rodziny) dziś po Mszy św. o godz. 18.00.

2. We wtorek po wieczornej Mszy św. katecheza neokatechumenalna dla dorosłych.

3. W sobotę – 2 lutego – święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. z poświęceniem świec „gromnic” o godz. 6.30, 7.30, 9.00 i 18.30. Jest to również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego, zbiórka do puszek na zakony kontemplacyjne.

4. W czasie ferii zimowych kancelaria parafialna czynna we wtorki i czwartki w godz. od 10.00 do 12.00 oraz od godz. 16.00 do 18.00.