• Slajd6
  • Baner3
  • Baner1
  • Slajd 7
  • slajd8

 MSZE ŚW.

 

 NIEDZIELE I ŚWIĘTA
 7:00, 9:00, 11:00, 12:30, 16:00, 18:00

 DNI POWSZEDNIE
 6:30, 7:30, 18:30
___________________________________________

 SPOWIEDŹ

 NIEDZIELE I ŚWIĘTA
 15 min. przed każdą Mszą św.  i podczas Mszy św.

 DNI POWSZEDNIE
 podczas wszystkich Mszy św.
___________________________________________

 NABOŻEŃSTWA

 NOWENNA DO MBNP
 każdy wtorek - godz. 18:00

 DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
  
każdy piątek - godz. 15:00

 DO ŚW. MONIKI
  
27 dzień miesiąca - godz. 18:00

 DO ŚW. RITY
 22 dzień miesiąca - godz. 18:00

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Przeżywamy dzisiaj uroczystość Bożego Miłosierdzia. O godz. 15.00 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. Przy tej okazji, bardzo dziękuję Czcicielom z Grupy Miłosierdzia za ich ofiarne, cotygodniowe modlitwy zanoszone do Boga, za przygotowywanie oprawy liturgicznej na niedzielnych mszach o godz. 9.00 oraz za służbę dla dobra parafii.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziękuję wszystkim, którzy w minionych dniach czuwali i modlili się, aby prawdziwie przygotować się na Jego Zmartwychwstanie. Swoje podziękowanie kieruję również do Wszystkich, którzy, w różnych wymiarach, pięknie PRZYGOTOWALI całe Triduum Paschalne.

Dziękuję także tym, którzy podzielili się produktami żywnościowymi. Zebraną żywność przekazaliśmy 30 ubogim rodzinom z parafii. Przy tej okazji dziękuję za trud Paniom z Parafialnego Caritas i młodzieży wraz z opiekunką, ze Szkolnego Koła Caritas, działającego przy Zespole Szkół nr 1 (ekonomik).

OGŁOSZENIA PARAFIALNE


1. Dziś zbiórka do puszek na ubogich; chcemy pomóc m.in. jednej chrześcijańskiej rodzinie z Syrii, w ramach akacji Caritas: Rodzina – Rodzinie.

2. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Jest to święto patronalne Apostolstwa Dobrej Śmierci. Członków tej Wspólnoty, i wszystkich chętnych, zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00.

© 2017 Parafia Ducha Świętego w Szczecinku

Please publish modules in offcanvas position.