• slajd Gerard
  • slajd Neuman
  • Duch i Ogień
  • Slajd6
  • Baner1
  • Slajd 7

 MSZE ŚW.

Msza w

 

 NIEDZIELE I ŚWIĘTA
 7:00, 9:00, 11:00, 12:30, 16:00, 18:00

 DNI POWSZEDNIE
 6:30, 7:30, 18:30
___________________________________________

 SPOWIEDŹ

 NIEDZIELE I ŚWIĘTA
 15 min. przed każdą Mszą św.  i podczas Mszy św.

 DNI POWSZEDNIE
 podczas wszystkich Mszy św.
___________________________________________

 NABOŻEŃSTWA

 NOWENNA DO MBNP
 każdy wtorek - godz. 18:00

 DO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
każdy piątek - godz. 15:00

 DO ŚW. MONIKI
  
27 dzień miesiąca - po wieczornej Mszy św.

 DO ŚW. RITY
 22 dzień miesiąca - po wieczornej Mszy św.

 DO ŚW. JANA NEUMANA
 5 dzień miesiąca - po wieczornej Mszy św.

 DO ŚW. GERARDA
16 dzień miesiąca - po wieczornej Mszy św.

 

 

GRUPY PARAFIALNE

 

      1. Kościół Domowy (OAZA RODZIN)
        • opiekun – o. Arkadiusz Sojka (proboszcz) + o Macioszek  + o. Stefan Kawula
      2. Wspólnota Neokatechumenalna
        • opiekunowie: o. Wacław Zyskowski / o Pawlicki
      3. Wspólnota Czcicieli Miłosierdzia Bożego
        • opiekun – o. Tadeusz Kaszowski
      4. Róże Żywego Różańca
        • opiekun –  o. Kaszowski  
      5. Kręgi modlitewne – przed obrazem Matki 3 kroć Przedziwnej – Szensztackie 
        • opiekun – Elżbieta Rosa – Lazar
      6. Apostolstwo Dobrej Śmierci 
        • opiekun – Ewa Kaszuba; o Macioszek
      7. Szkolne Koło Caritas – dzieci       (+ młodzież w LO Ekonomik) + Modlitewna Grupa Pomocników Caritas 
        • opiekun: s. Ligoria; o Proboszcz
      8. Terenowe Biuro Radio Maryja
        • opiekun –  o. Stefan Kawula
      9. Katolickie Stowarzyszenie Kolejarzy Polskich
        • opiekun –  o. Tadeusz Kaszowski
      10. Koło Przyjaciół Misji Zagranicznych
        • opiekun –  o. Stefan Kawula
      11. CARITAS parafialne
        • opiekun –  o. Proboszcz
      12. Krąg BIBLIJNY  
        • opiekun – o. Wacław Zyskowski
      13. CHÓR parafialny
        • opiekun –  s. Agata + o Proboszcz  
        • Chór OrantesPan Szymon Cieślar
        • SCHOLA dziecięca - o. Proboszcz
        • SCHOLA młodzieżowa - o. Macioszek
      14. Civitas Christiana
        • opiekun – o. Wacław Zyskowski 
      15. Wspólnota AA „Veritas”
        • opiekun – o. Proboszcz
      16. Grupa Betesda (katecheza dorosłych)
        • opiekun – o. Pawlicki + wszyscy duszpasterze
      17. Wspólnota Wiara i Światło 
        • opiekun - o. Pawlicki



© 2017 Parafia Ducha Świętego w Szczecinku

Please publish modules in offcanvas position.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka). Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje.
Ok