1. Modlitwy do św. Gerarda, o dar potomstwa dla małżeństw oczekujących potomstwa oraz patrona dobrej spowiedzi, dzisiaj (16 dzień miesiąca) po wieczornej mszy św.

2. Spotkanie organizacyjne osób dorosłych (po 21 roku życia), którzy chcą przygotować się do Sakramentu Bierzmowania, w środę (19 lutego) o godz. 19.00 w klubie w domu parafialnym.

3. W czwartek, (20 lutego), w 100-lecie odejścia do nieba św. Hiacynty Marto (z Fatimy), w naszym kościele od godz. 20.00 do godz. 21.00 odbędzie się adoracja Najśw. Sakramentu i różaniec w intencji rodziny; będziemy w duchowej łączności z kapłanami z Fatimy.

4. Spotkanie osób niepełnosprawnych w sobotę o godz. 12.00 w klubie.

5. Modlitwy do św. Rity, o wsparcie w bardzo trudnych sytuacjach związanych z życiem rodzinnym, w sobotę (22 dzień miesiąca) po wieczornej Mszy św.

6. W zakrystii można nabyć najnowszy numer „Gościa Niedzielnego”, a w nim ciekawe artykuły m.in.: o najnowszej książce papieża Franciszeka, w której opowiada o swoich spotkaniach ze św. Janem Pawłem II oraz o seniorach, którzy są bogactwem Kościoła.

7. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności naszych parafian:
- śp. Jerzego Bałasz, zam. ul. Toruńska, l. 70;
- śp. Jerzego Jastrzembskiego, l. 77;