III Niedziela zwykła – 24.01.2021r.

1. Obchodzimy dziś Niedzielę Słowa Bożego, ustanowioną w 2019r przez papieża Franciszka, po to aby w wiernych wzrosła religijna i bliska znajomość Pisma Świętego.

2. Dziś też przeżywamy Dzień solidarności z Chorwacją, która została dotknięta tragedią trzęsienia ziemi. Po mszach zbiórka ofiar do puszek, na pomoc ofiarom trzęsienia.

3. W poniedziałek, 25 stycznia w liturgii święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła; tego dnia kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. Modlitwy do św. Moniki o dar wiary i nawrócenia dla bliskich osób w środę (27 dzień miesiąca) po wieczornej Mszy św.

5. Zapraszamy na kolejne czuwanie „Duch i ogień” w piątek, 29 stycznia. Rozpoczęcie o godz. 19.30; prosimy o obecność młodzież, która przygotowuje się do bierzmowania.

6. Zakończyła się tegoroczna KOLĘDA, w tej innej, nowej formie. Dziękuję za wspólną modlitwę na Eucharystii oraz Wasze ofiary, które przeznaczymy na pokrycie kosztów remontu dachu domu parafialnego, w tym: na spłatę zaciągniętego kredytu na 150 tys. zł.

- śp. Rudolf Nowicki, zam. ul. Staszica, l. 81;
    - śp. Elżbieta Kunzek, zam. ul. Szczecińska, l. 70;