V Niedziela zwykła – 7.02.2021r.

1. Dziś I niedziela miesiąca, adoracyjna; po Mszy o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych; taca na pokrycie kosztów ogrzewania.

2. Dziś jeszcze spotkanie rodziców dzieci komunijnych o godz. 10.00 w Kaplicy miłosierdzia (w kościele będzie zmiana tajemnic różnicowych)

3. Kurs przedmałżeński dla narzeczonych w poniedziałki o godz. 19.10;

4. Msza w intencji Radia Maryja we wtorek o godz. 18.30.

5. Msza dla kolejarzy w środę o godz. 17.00; po niej spotkanie w Sali.

6. Różaniec do siedmiu Boleści Matki Bożej w środę o 17.50; później o godz. 18.30 Msza w intencji żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.

7. Przygotowanie do bierzmowania dla dorosłych (po 21 roku życia) w czwartek o godz. 19.00 w klubie domu parafialnego.

8. W czwartek, 11 lutego, we wspomnienie liturgiczne Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Porządek mszy jak w dni powszednie. Z racji pandemii nie zapraszamy chorych i nie będziemy udzielali Sakramentu namaszczenia. Chorych otoczymy naszą modlitwą.

9. Msza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii w następną niedzielę o godz. 10.00 w kościele (zapraszamy same dzieci)

10. Polecamy lutowy numer miesięcznika „W Naszej Rodzinie” wraz z książką pt. Porady kulinarne – rok ze świętą Hildegardą.

- śp. Jerzy Krzysztof Berdyński, l 62.