IV NIEDZIELA WIELKANOCY – 25.04.2021
  1. Czwarta Niedziela Wielkanocy (Dobrego Pasterza) obchodzona jest jako niedziela powołaniowa; rozpoczyna ona Tydzień Modlitw o Powołania. Modlimy się o dobre i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. W parafii gościmy kleryka WSD z Koszalina, który po Mszach św. będzie zbierał ofiary do puszki na potrzeby WSD w Koszalinie.

2. Dzisiejsza Niedziela to także dzień szczególnej modlitwy za kierowców i wszystkich poruszających się po drogach. Niech przyświeca nam wszystkim motto kierowców: „Kierujmy się miłością na drodze”.

3. Msza św. w intencji obrony życia oraz tych, którzy podjęli duchową adopcję dziecka poczętego w poniedziałek o godz. 18.30.

4. Modlitwy do św. Moniki, o dar nawrócenia dla bliskich osób, we wtorek (27 dzień miesiąca) po wieczornej Mszy św.

5. Nabożeństwo Drogi Światła w piątek, po Mszy św. wieczornej ok. godz. 19.00. Jest to 14 stacji – spotkań ze Zmartwychwstałym Panem.

6. Najbliższa sobota, to pierwsza sobota miesiąca; po Mszy św. o godz. 8.00 modlitwy w duchu fatimskim;

7. W sobotę rozpoczną się nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny.
    - w dni powszednie o godz. 18.00;
    - w niedziele i święta o godz. 17.30.

8. Następne niedziela – adoracyjna; taca tzw. budowlana; po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.

- śp. Maciej Famulski, l. 54;
    - śp. Krystyna Krzemień, ul. Chełmińska, l. 51;
    - śp. Genowefa Gibała, ul. Piłsudskiego, l. 87;
    - śp. Franciszek Piątek, ul. Warszawska, l. 73;
    - śp. Grzegorz Fronczek, ul. Warcisława, l. 79;
    - śp. Natalia Konaś, ul. Piłsudskiego, l 94;

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…
Drogim Parafianom
życzymy błogosławionej niedzieli