Niedziela Chrztu Pańskiego – 09.01.2022r.

1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego w liturgii Kościoła; ale polskim zwyczajem dekoracja bożonarodzeniowa i śpiewanie kolęd w liturgii trwa do 2 lutego, do Święta Ofiarowania Pańskiego;

2. We wtorek, Msza św. wieczorna w intencji Ojczyzny i Radia Maryja.

3. W środę, 12 stycznia swoje imieniny obchodzi Ojciec Proboszcz. Msza św. w intencji Solenizanta o godz. 18.30.

4. Spotkanie kolejarzy w środę o godz. 16.00 w Wieczerniku.

5. Różaniec do 7-miu Boleści Matki Bożej w środę o godz. 17.50; po nim Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci.

6. Trwa KOLĘDA
    Zapraszamy mieszkańców kolejnych ulic naszej parafii, do kościoła na Mszę św. kolędową, sprawowaną w Ich intencji: o godz. 7.30 rano albo o godz. 18.30. Podczas Mszy św. rozdamy Wam broszury z modlitwami błogosławieństwa rodzin. OFIARY z kolędy (tzw. koperty), można złożyć na tacę; będą one przeznaczone na spłatę zaciągniętego kredytu za remont dachu domu parafialnego.

7. Polecamy styczniowy numer miesięcznika W Naszej Rodzinie, wraz z dodatkiem: książką Sebastiana Karczewskiego pt. Polowanie na kardynała. Jest również nowy numer Gościa Niedzielnego wraz z pudełkiem na całą kolekcję płyt Biblia Audio.

8. AKACJA - 1% podatku dla parafii
    Jeśli ktoś z parafian chciałby wspomóc naszą parafię w uzyskaniu dodatkowych środków finansowych, to może to uczynić przekazując 1% ze swoich podatków. Jak to uczynić?
    W rozliczeniu rocznym podatków – trzeba wybrać jako odbiorcę 1% podatku - Fundację SMS z Nieba (KRS 0000475218) i w celu szczegółowym wpisać hasło: mały kościół.
    Dzięki temu Urząd Skarbowy przekaże tę kwotę na konto Fundacji SMS z Nieba, a Fundacja przekaże je na konto naszej parafii.

- śp. Ludwik Pilawski, zam. ul. Kamienna, l. 80;
    - śp. Tadeusz Matulewicz, zam. ul. Wiśniowa, l. 75;
    Polećmy Ich Bożemu miłosierdziu ...

Drogim Parafianom życzymy
błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia

PLAN KOLĘDY