OGŁOSZENIA PARAFIALNE
V Niedziela zwykła – 6.02.2022 r.

 1. Dziś I niedziela miesiąca, adoracyjna; po Mszy św. o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych; taca przeznaczona na pokrycie kosztów ogrzewania.

 2. We wtorek na Mszy św. będziemy się modlić m.in. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, współpracowników i ofiarodawców.

 3. Różaniec do 7-miu Boleści Matki Bożej w środę o godz. 17.50; po nim Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci oraz spotkanie organizacyjne w klubie.

 4. W piątek, 11 lutego, we wspomnienie liturgiczne Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Porządek Mszy św. jak w dni powszednie; oraz dodatkowo Msza o godz. 10.00, podczas której udzielimy sakramentu namaszczenia chorych – dla chętnych, z zachowaniem środków bezpieczeństwa. Prosimy, abyście o tej Mszy powiadomili chorych i pomogli im w dotarciu do kościoła.

 5. Osoby dorosłe (po 21 roku życia, pracujące) które chcą się przygotować do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie organizacyjne w środę, 16 lutego godz. 19.00 w klubie domu parafialnego.

 6. W Skrzatuszu, od 11 do 13 lutego br. odbędą się rekolekcje pt: "Z Maryja Cicho Boso w Tajemnicy Krzyża"; poprowadzi je ks. prof. KUL Adam Rybicki. Zgłoszenia: s. Goretti, tel. 698 446 375; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 7. W nowym numerze miesięcznika W naszej Rodzinie dodatek - modlitewnik św. Andrzeja Boboli;

 8. AKCJA 1% dla parafii.
  Jeśli ktoś z parafian chciałby wspomóc naszą parafię w uzyskaniu dodatkowych środków finansowych, to może to uczynić przekazując 1% ze swoich podatków. Jak to uczynić?
  W rozliczeniu rocznym podatków – trzeba wybrać jako odbiorcę 1% podatku - Fundację SMS z Nieba (KRS 0000475218) i w celu szczegółowym wpisać hasło: mały kościół. Dzięki temu Urząd Skarbowy przekaże tę kwotę na konto Fundacji SMS
  z Nieba, a Fundacja przekaże je na konto naszej parafii.

 9. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:
  - śp. Kazimierz Stępniak, zam. ul. Piłsudskiego, l. 79

  Polećmy Go i naszych zmarłych Bożemu miłosierdziu...