V NIEDZIELA WIELKANOCY - 15.05.2022

1. Nabożeństwa majowe:
    - w dni powszednie o godz. 18.00;
    - w niedziele i święta o godz. 17.30.

2. Dzieci, które wczoraj przystąpiły do I Komunii świętej przeżywają w tym tygodniu tzw. „biały tydzień”. Msza dla nich od poniedziałku do piątku o godz. 17.00., za wyjątkiem wtorku, gdyż będą na pielgrzymce. Przy tej okazji bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu duchowym do uroczystości I Komunii: siostrze Beacie, która przygotowywała dzieci oraz animatorom świeckim – małżonkom, którzy prowadzili spotkania z rodzicami.

3. W poniedziałek obchodzimy święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski.

4. Modlitwy do św. Gerarda, patrona małżeństw oczekujących potomstwa oraz dobrej spowiedzi, w poniedziałek (16 dzień miesiąca) po wieczornej mszy św.

5. Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego i Rady parafialnej w czwartek o godz. 19.10 w sali kolejarzy. W zakrystii i kancelarii są do odebrania materiały do dyskusji.

6. Uczestnicy parafialnej pielgrzymki do Fatimy proszeni są o dokonanie wpłaty I raty, w wysokości 1.000 zł, do dnia 30 maja br. na konto parafialne albo w kancelarii parafialnej.

7. Organizujemy pielgrzymkę do sanktuariów: św. Józefa w Kaliszu i do Lichenia, 13 czerwca br.; cena 130 zł (w cenie obiad w Kaliszu). Zapisy telefoniczne pod numerem 532 229 979, w godz. od 9.00 do 12.00 lub po godz. 20.00.

8. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:
    - śp. Ryszard Raczkowski, zam. ul. Sikorskiego, l. 71;
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Drogim Parafianom
życzymy błogosławionej niedzieli