V NIEDZIELA WIELKANOCY - 07.05.2023

1. Dzisiaj, w ramach programu "POLA NADZIEI" możemy po Mszach wesprzeć ofiarami do puszki szczecineckie Hospicjum im. św. Franciszka z Asyżu. Natomiast w czwartek, 11 maja, młodzi wolontariusze na ulicach naszego miasta będą kwestować na potrzeby hospicjum.

2. W poniedziałek uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski;

3. We wtorek Msza wieczorna w intencji Ojczyzny oraz Radia Maryja;

4. W środę Msza wieczorna w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci; po Mszy spotkanie organizacyjne w klubie; wcześniej o godz. 17.30 różaniec;

5. Spotkanie rady parafialnej we wtorek o godz. 19.15 w sali kolejarzy.

6. W sobotę, 13 maja br., dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii; dzień wcześniej, w piątek spowiedź o godz. 16.00 ( I grupa) oraz o godz. 17.00 (II gr).

7. Nabożeństwo Fatimskie w sobotę, 13 maja, będzie o godz. 17.30 połączone z nabożeństwem majowym (nie będzie majówki o godz. 18.00)

8. Nabożeństwa majowe:
    - w dni powszednie o godz. 18.00;
    - w sobotę (13 maja) o godz. 17.30 – połączone z nabożeństwem fatimskim
    - w niedziele i święta o godz. 17.30.

9. Organizujemy wyjazd autokarowy na Diecezjalną Pielgrzymkę Żywego Różańca do Skrzatusza, w sobotę, 13 maja br. Koszt 40 zł. Zapisy w kancelarii lub u Pani Moniki Arendacz (kom. 798 583 294)

10. Za dwa tygodnie rozpoczną się w naszej parafii misje święte, które mają nas duchowo przygotować do obchodów dwóch jubileuszy: 100-lecia poświecenia kościoła i 50-lecia parafii; dlatego zachęcamy do zabrania programów misji i zaniesienia ich do swoich bliskich, znajomych czy sąsiadów.

11. Polecamy nowy numer
    - tygodnika Gość Niedzielny,
    - miesięcznika W Naszej Rodzinie wraz z książką pt. Objawienia Maryjne w Polsce.

12. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:
    - śp. Tadeusz Stawiak, ul Warcisława IV, l. 73;
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Drogim Parafianom
    życzymy błogosławionej niedzieli