XIV Niedziela Zwykła – 09.07.2023

1. W najbliższym tygodniu:

• Wtorek – godz. 18.00 Nieustanna Nowenna do MBN Pomocy a po niej Msza św. w intencji Ojczyzny, Radia Maryja, jego założyciela o. Tadeusza Rydzyka oraz za ofiarodawców i współpracowników. W zakrystii dostępny jest miesięcznik „W naszej Rodzinie” oraz dodatek płyta pt. „Polskie kwiaty”.
  • Środa – o godz. 18.30 Msza św. za żyjących i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci. O godz. 17.50 różaniec do 7 Boleści Matki Bożej.
  • Czwartek Nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 18.30.
  • W przyszłą niedzielę, 16 lipca, jako trzecią niedzielę lipca, w kościołach redemptorystów obchodzona będzie uroczystość Najświętszego Odkupiciela – uroczystość patronalna Zgromadzenia Najświętszego Odkupiciela.

2. W czasie WAKACJI:

• MSZE W NIEDZIELE odprawiane są o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 12.30 i 19.00.
  • KANCELARIA – czynna we wtorek i czwartek, w godz. od 16.00 do 18.00.

3. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę ze Skrzatusza na Jasną Górę. Szczegóły na www.pielgrzymkikoszalin.pl.

4. W ostatnim tygodniu odeszli do wieczności:
+ Śp. Danuta Sowińska, zam. ul. Piłsudskiego, lat 62.
+ Śp. Józef Perzanowski, zam. ul. Chełmińska, lat 95.
Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Wszystkim naszym gościom i parafianom życzymy błogosławionego tygodnia.