XVI Niedziela Zwykła – 23.07.2023

1.  Dzisiaj na Mszy św. o godz. 9.00 będziemy dziękowali za 50 lat kapłaństwa wieloletniego proboszcza naszej parafii o. Eugeniusza Leśniaka CSsR.

2. Po każdej Mszy św. będzie miało miejsce błogosławieństwo pojazdów. Przy tej okazji będzie można złożyć ofiarę wdzięczności Bogu za szczęśliwe podróże – 1 grosz za jeden kilometr. Ofiary te będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy (zostaną przekazane dla Stowarzyszenia MIVA Polska).

2. W najbliższym tygodniu:

• Poniedziałek - wspomnienie obowiązkowe św. Kingi
  • Wtorek – święto św. Jakuba i o godz. 18.00 Nieustanna Nowenna do MBN Pomocy;
  • Środa - wspomnienie obowiązkowe św. Joachima i Anny. Swoje imieniny obchodzi s. Akwilla.
  • Czwartek - modlitwa przez wstawiennictwo św. Moniki – (27 dzień miesiąca) po wieczornej Mszy św.
  • Piątek – godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • Sobota (22 lipca) – wspomnienie obowiązkowe św. Marty, Marii i Łazarza.

4. W czasie WAKACJI:

• MSZE W NIEDZIELE odprawiane są o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 12.30 i 19.00.
  • KANCELARIA – czynna we wtorek i czwartek, w godz. od 16.00 do 18.00.

5. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę ze Skrzatusza na Jasną Górę. Szczegóły na www.pielgrzymkikoszalin.pl.

6. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności:
+ Śp. Helena Dawidzik - zam. ul. Staszica, l. 87;
+ Śp. Lesław Michalski - zam. ul. Klasztorna, l. 73;
+ Śp. Kazimierz Bykowski – zam. ul. Klasztorna, l. 83;
+ Śp. Leokadia Dziurdź - zam. ul. Kamienna, l. 88;
+ Śp. Krzysztof Czyżewski l. 54;

Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie, a światłość wiekuista niechaj im świeci.

Wszystkim naszym gościom i parafianom życzymy błogosławionego tygodnia.