25.02.2024  -  II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Za nami rekolekcje wielkopostne. Z całego serca dziękujemy prowadzącym: s. Katarzynie Szulc, o. Jackowi Dublowi i o. Markowi Krzyżkowskiemu.

2. Dzisiaj zbiórka do puszek na Krajowy Fundusz Misyjny.

3. Nabożeństwa w Wielkim Poście.

Droga krzyżowa w piątki:

• dla dzieci – o godz. 17.00
  • dla dorosłych i młodzieży – o godz. 18.00.

Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 17.00.

4. Rozpoczęliśmy świąteczną zbiórkę żywności. Przed ołtarzem wystawiliśmy kosz, w którym można składać długotrwałe produkty żywnościowe.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca z odpowiednimi nabożeństwami:

• w piątek spowiedź – rano przed Mszami św. oraz od godz. 18.00 i wizyta u chorych - od godz. 8.30.

6. W tygodniu:

• Poniedziałek – 19.00 w „Wieczerniku” kurs przedmałżeński.
  • Wtorek – 18.00 Nieustanna Nowenna.
  • Czwartek – 19.00 Krąg biblijny.
  • Piątek – 15.00 Godzina Miłosierdzia.

7. W sobotę, 2 marca br. ulicami naszego miasta przejdzie po raz kolejny męski różaniec – wynagradzająca modlitwa różańcowa mężczyzn. Wymarsz o godz. 14.00 z kościoła mariackiego do parafii Miłosierdzia Bożego, gdzie na zakończenie będzie sprawowana Eucharystia.

8. Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową organizowaną w okolicach Szczecinka/Szczecinek – Parsęcko – Radacz – Kądzielnia – Kucharowo – Mosina – Jadwiżyn – Sitno – Marientron/ w dniu 8. marca 2024 roku. Rozpoczynamy Mszą św. o godzinie 18.00 w kościele pw. Narodzenia NMP w Szczecinku.
Zaproszenie kierujemy nie tylko dla osób wierzących, ale dla wszystkich, którzy chcą się przełamać, stawić czoła wyzwaniu i zyskać motywację do wprowadzania zmian w swoim życiu.
Szczegóły: www.edk.org.pl oraz fb: EDK Szczecinek.

9. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.