OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś Niedziela Misyjna. Po Mszach zbiórka do puszek na misje. Dziękujemy za Waszą ofiarność.

2. Dzisiejszy koncert Antoniny Krzysztoń, ze względu na chorobę artystki, został przeniesiony na niedzielę, 12 listopada, na godz. 19.00

3. We wtorek, na nowennie i Mszy św. będziemy modlić się za misje i misjonarzy; po Mszy spotkanie członków Koła Przyjaciół Misji oraz zainteresowanych
sprawami misji, w klubie.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Wspominamy dziś św. Gerarda, redemptorystę, brata zakonnego – patrona matek oczekujących potomstwa oraz dobrej spowiedzi. Za jego przyczyną wypraszajmy u Boga potrzebne nam łaski. Na stoisku z książkami do zabrania okolicznościowa gazetka na jego temat.

2. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej zapraszamy Nauczycieli i Pracowników Oświaty – dziś na Mszę św. o godz. 16.00, a po niej na spotkanie przy ciastku i kawie w klubie parafialnym.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś obchodzimy XVII Dzień Papieski. Po Mszach zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która otacza opieką uzdolnioną młodzież z ubogich rodzin.

2. Dziś także, po Mszach można  złożyć podpis pod obywatelskim projektem ustawy, który ma na celu zatrzymanie zabijania chorych, nienarodzonych dzieci. Podpisać się może każdy, kto ukończył 18 rok życia, potrzebny jest numer PESEL.