03.03.2024  -  III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dzisiaj jeszcze o godz. 17.00 Gorzkie Żale.

2. Zbiórka do puszek na WSD w Koszalinie. Za Wasze wsparcie bardzo dziękujemy.

3. Droga krzyżowa w piątki:

• dla dzieci – o godz. 17.00
  • dla dorosłych i młodzieży – o godz. 18.00.

4. Rozpoczęliśmy świąteczną zbiórkę żywności. Przed ołtarzem wystawiliśmy kosz, w którym można składać długotrwałe produkty żywnościowe. Dziękujemy za Waszą troskę o ubogich.

5. W tygodniu:

• Poniedziałek – 19.00 w „Wieczerniku” kurs przedmałżeński.
  • Wtorek – 18.00 Nieustanna Nowenna. Po Mszy św. wieczornej modlitwy do św. Jana Neumana, orędownika osób chorych na choroby nowotworowe.
  • I Czwartek miesiąca – od godz. 23.00 do 24.00 – Godzina Święta – adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • Piątek – 15.00 Godzina Miłosierdzia.

6. Przypominamy, że od poniedziałku do soboty w „Wieczerniku” od godz. 8.00 do 18.00 trwa adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. Zapraszamy na Ekstremalną Drogę Krzyżową organizowaną w okolicach Szczecinka/Szczecinek – Parsęcko – Radacz – Kądzielnia – Kucharowo – Mosina – Jadwiżyn – Sitno – Marientron/ w dniu 8. marca 2024 roku. Rozpoczynamy Mszą św. o godzinie 18.00 w kościele pw. Narodzenia NMP w Szczecinku.

Szczegóły: www.edk.org.pl oraz fb: EDK Szczecinek.

8. W najbliższą niedzielę zbiórka do puszek na nowy ekran do wyświetlania tekstów w kościele. Za wszystkie ofiary bardzo dziękujemy

9. Z wielką radością serca informujemy, że po raz kolejny w naszym kościele będziemy mogli przeżyć śpiewaną Drogę Krzyżową „Ślad Losu” wykonaną przez ORANTES, przyjaciół i solistów. 22 marca, piątek, godz. 19.15. Zapraszamy do wspólnego śpiewania.

10. Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.