NIEDZIELA WIELKANOCY
7.04.2024  -  2. NIEDZIELA WIELKANOCY CZYLI MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1. Przeżywamy dziś Święto Miłosierdzia Bożego. W związku z tym można dziś uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Do najbliższej soboty będzie trwał Tydzień Miłosierdzia. Ten dzień to również patronalne święto CARITAS. Polecajmy naszym modlitwom wszystkich niosących pomoc potrzebującym. Również dziś odbywa się zbiórka ofiar na diecezjalną Caritas.

2. 8 kwietnia (poniedziałek) przypada UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO. Zachęcamy do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego. Można to uczynić na Mszy św. o godz. 18.30.

3. Spotkanie RADY PARAFIALNEJ we wtorek o godz. 19.00 w klubie parafialnym.

4. W tygodniu:

• Poniedziałek – Nowa edycja kursu przedmałżeńskiego. Wieczernik – naprzeciw kancelarii. Godz. 19.00.
  • Wtorek – na Mszy św. o godz. 18 30 będziemy modlili się m.in. za Radio Maryja, założyciela, słuchaczy i ofiarodawców.
  • Środa - Msza św. w intencji Apostolstwa Dobrej Śmierci o godz. 18.30. Przed Mszą św. różaniec do 7 Boleści Matki Bożej rozpocznie się o godz. 17.45
  • Czwartek – spotkanie Kręgu Biblijnego po Mszy św. wieczornej.

5. Przed nami:

• 16 kwietnia o godz. 18.30 – SAKRAMENT BIERZMOWANIA.
  • 11 maja o godz. 11.00 – I KOMUNIA ŚWIĘTA.
  • 17 maja o godz. 19.00 – KONCERT UWIELBIENIA PRZED ODPUSTEM PARAFIALNYM.
  • 19 maja o godz. 9.00 – MSZA ODPUSTOWA.
  • 26 maja o godz. 11.00 – I ROCZNICA KOMUNII ŚWIĘTEJ.
  • 30 maja – BOŻE CIAŁO.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.