NIEDZIELA WIELKANOCY
14.04.2024  -  3. NIEDZIELA WIELKANOCY

1. Dzisiaj przypada Niedziela Biblijna, która rozpoczyna XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny pod hasłem „Powołani do Wspólnoty – Komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. W związku z tym, zapraszamy do wspólnego czytania Dziejów Apostolskich. Czytać będziemy w poniedziałek, środę, czwartek i piątek od 18.00 do 18.25. Chętnych do czytania zapraszamy do zapisywania się w zakrystii. W czwartek zapraszamy również o godz. 19.15 na Krąg Biblijny połączony z wprowadzeniem do Dziejów Apostolskich.

2. We wtorek na Mszy św. o godz. 18.30 Sakramentu Bierzmowania młodzieży i dorosłym z naszej parafii udzieli Ks. bp Zbigniew Zieliński. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy.

3. W tygodniu:

• Poniedziałek – kolejne spotkanie w ramach kursu przedmałżeńskiego. Godz. 19.00.
  • Wtorek – Nieustanna Nowenna o godz. 17.30!!!.

4. Przyszła niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza, która inauguruje tydzień modlitwy w intencji powołań. W naszej wspólnocie będziemy gościć o. Aleksandra Ćwika CSsR z duszpasterstwa powołań redemptorystów oraz braci kleryków. Ofiary złożone w przyszłą niedzielę będą przeznaczona na WSD Redemptorystów w Krakowie.

5. Wyjazd na pielgrzymkę do Gietrzwałdu i Świętej Lipki w piątek 19 kwietnia o godz. 5.50 spod Szkoły Podstawowej nr 1. Są jeszcze wolne 2 miejsca. Gdyby ktoś był zainteresowany proszę o kontakt z o. Andrzejem Bałukiem.

6. W najbliższym czasie zostanie zainstalowany drugi ekran do wyświetlania tekstów pieśni w naszym kościele.

Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.