OGŁOSZENIA PARAFIALNE

1. Dziś, podsumowujemy wizytę duszpasterską rodzin tzw. kolędę. W tym roku kolędę przyjęło 2003 rodziny - co stanowi 63%; nieobecnych było 725 rodzin (23%); nie przyjęło kapłana 327 rodzin (10,3%).

2. Dzisiaj także swoje imieniny obchodzi o Tymoteusz Macioszek, duszpasterz. Msza święta w intencji Solenizanta o godz. 11.00. Polecamy o. Tymoteusza Waszym modlitwom.

3. Wczoraj w naszej parafii odbył się XXII Przegląd Kolęd i Pastorałek; w przeglądzie wzięło udział 32 podmioty muzyczne – czyli ok. 70 dzieci i młodzieży. Dziękuję rodzinie Państwa Dawlewiczów za pomoc w organizacji, szacownemu Jury oraz licznym darczyńcom – sponsorom.

4. Modlitwy do św. Moniki o dar wiary i nawrócenia dla bliskich nam osób w poniedziałek (27 dzień miesiąca), po wieczornej Mszy św.

5. W środę, od godz. 17.00 do godz. 18.00 (w pomieszczeniu obok kancelarii), będzie można skorzystać z darmowej pomocy prawnej Pana mec. Władysława Mietlickiego.

6. W tym tygodniu przypada I sobota miesiąca. O godz. 8.00 różaniec i modlitwy w duchu fatimskim;

7. W przyszłą niedzielę Święto Ofiarowania Pańskiego, które jest jednocześnie Światowym Dniem Życia Konsekrowanego; z tej okazji po mszach zbiórka do puszek na zakony kontemplacyjne (np. Karmelitanki w Bornem Sulinowie). Jednocześnie to I niedziela miesiąca – a więc taca tzw. budowlana, na remont dachu domu parafialnego.

8. Organizujemy darmowy wyjazd na wypoczynek - ferie dla chłopców, w wieku: od 7 klasy SP i starsi; w pierwszy tydzień ferii. Szczegółowe informacje w gablocie oraz u o. Tymoteusza

9. Zachęcamy do udziału w REKOLEKCJACH SYNODALNYCH, które są przeznaczone dla każdego chętnego; Termin: 31.01. – 02.02. br. w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie; prowadzi: ks. Piotr Skiba; Zapisy do 27 stycznia, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Koszty udziału w rekolekcjach pokrywa w całości Diecezja.

10. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności naszych parafian:
- śp. Henryk Kisiel, zam. ul. Miła, l. 72 

Drogim Parafianom życzymy błogosławionego tygodnia