XXV Niedziela zwykła – 20.09.2020

1. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, - z III roku przygotowania (klasa I szk. średniej) w poniedziałek, o godz. 19.30 w kościele;
    - z II roku przygotowania (klasa 8) we wtorek ok. godz. 19.30 (po wieczornej mszy), w kościele.

2. W tym tygodniu w liturgii:
    - w poniedziałek – święto Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
    - w środę – wspomnienie św. ojca Pio z Pietralciny;

3. Modlitwy do św. Rity, o wsparcie w bardzo trudnych sytuacjach związanych z życiem rodzinnym, we wtorek (22 dzień miesiąca) po wieczornej Mszy św.

4. Modlitwy do św. Moniki o dar wiary i nawrócenia dla bliskich osób w następną niedzielę (27 dzień miesiąca) po wieczornej Mszy św.

5. W najbliższą sobotę dzieci z II klasy przystąpią do I Komunii Świętej o godz. 10.00 oraz 12.00;

6. W przyszłą niedzielę po mszach będzie zbiórka do puszek na Ziemię Świętą.

7. Apostolstwo Dobrej Śmierci organizuje wyjazd na Dzień Skupienia do Górki klasztornej dnia 3 października. Szczegóły na plakacie w gablocie. Zapisy w zakrystii oraz u Pani Ewy Kaszuby.

8. W minionym odszedł do wieczności:
    - śp. Zbigniew Bielenik, zam. ul. Piłsudskiego, l. 72
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Życzymy Wam,
błogosławionej niedzieli