W naszym mieście tworzy się nowy chór mieszany (dla głosów żeńskich i męskich). W związku z tym dyrygent nowopowstającego zespołu Karol Wojtowicz, serdecznie zaprasza na przesłuchania, które odbędą się 5. lutego 2021r. o godzinie 19.00 w domu parafialnym przy parafii Ducha Świętego. Zaproszenie skierowane jest do osób w każdym wieku, bez wymagania jakiegokolwiek wykształcenia muzycznego. Założeniem Karola Wojtowicza jest zebranie zespołu spośród członków parafii miasta i okolic w celu śpiewania podczas liturgii w naszych kościołach oraz z czasem ewentualne poszerzenie działalności o koncertowanie. Osoby chętne, które z różnych względów nie będą mogły zjawić się na przesłuchaniu w wyznaczonym terminie, mogą skontaktować się bezpośrednio z dyrygentem telefonicznie lub mailowo:

Karol Wojtowicz - tel. 667953802 
e- mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.