VI NIEDZIELA WIELKANOCY – 09.05.2021

1. Dzieci, które w sobotę przystąpiły do I Komunii świętej przeżywają w tym tygodniu tzw. „biały tydzień”. Msza św. dla nich od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

2. Msza św. w intencji Ojczyzny i Radia Maryja we wtorek, o godz. 18.30.

3. Różaniec do 7-miu Boleści Matki Bożej w środę o godz. 17.20 w kaplicy Miłosierdzia; później Msza w intencji żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci.

4. Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego w środę po wieczornej Mszy św. w klubie.

5. Msza dla kolejarzy w środę o godz. 17.00 w Wieczerniku; po niej spotkanie w sali.

6. Nabożeństwo Fatimskie połączone z nabożeństwem majowym, w czwartek, 13 maja po Mszy św. wieczornej. (Tego dnia nie ma majówki o 18.00)

7. W piątek:
    - w liturgii – Święto św. Macieja, Apostoła;
    - rozpoczniemy nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego;
    - Nabożeństwo Drogi Światła po Mszy św. wieczornej  ok. godz. 19.00.

8. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

9. Nabożeństwa majowe:
    - w dni powszednie o godz. 18.00
    - w niedziele i święta o godz. 17.30

10. Polecamy nowy numer Gościa Niedzielnego, a w nim obrazek z aktualnym tekstem Litanii Loretańskiej z nowymi wezwaniami;

11. Organizujemy autokarową pielgrzymkę Żywego Różańca do Skrzatusza w sobotę, 29 maja br. Zapisy w kancelarii.

12. Naszą modlitwą obejmujemy wszystkich chorych, ich rodziny, służby medyczne oraz osoby, które poświęcają się służbie najbardziej potrzebującym.

- śp. Artur Pankanin, zam. ul. Drahimska, l. 42;
    - śp. Józef Sadowski, zam. ul. Szczecińska, l. 89;
    - śp. Maria Wajda, ul. Zana, l. 74;
    - śp. Jerzy Piasecki, ul. Sikorskiego, l. 68;
    Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Drogim Parafianom
życzymy błogosławionej niedzieli