OGŁOSZENIA  DUSZPASTERSKIE
XII Niedziela Zwykła – 20.06.2021

 1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.00 wyróżnimy 10 najgorliwszych ministrantów za piękną posługę przy ołtarzu w minionym roku formacyjnym.  

 2. Nabożeństwa czerwcowe:
  - w dni powszednie o godzinie 18.00, 
  - w niedziele i święta o godz. 17.30.

 3. Modlitwy do św. Rity, o wsparcie w trudnych sytuacjach w życiu rodzinnym, we wtorek (22. dzień miesiąca) po wieczornej Mszy św.

 4. Modlitwy do św. Moniki o dar wiary i nawrócenia dla bliskich osób w przyszłą niedzielę (27. dzień miesiąca), po wieczornej Mszy św.

 5. W przyszłą niedzielę po Mszach św. młodzież z naszej parafii będzie sprzedawała wypieki z ciasta, aby uzbierać dofinansowanie na letni wyjazd na rekolekcje oazowe i zjazd młodzieży redemptorystowskiej.

 6. W przyszłą niedzielę, 27 czerwca, odbędzie się XXII Pielgrzymka Świętych Gór (z Góry Chełmskiej na Świętą Górę k/ Polanowa). Zapisy na pielgrzymkę, zasady i informacje: tel. 501 014 614.
  Program pielgrzymki:
  13.00 - błogosławieństwo na Górze Chełmskiej dla pielgrzymów;
  13.30 - przejazd autokarem pod Świętą Górę Polanowską;
  14.15 - wejście na Świętą Górę; 
  15.00 - Msza Święta pod przewodnictwem bpa Krzysztofa Włodarczyka;
  17.00 - powrót autokarem do Koszalina.

 7. Na stronie internetowej www.rowerowa.info został umieszczony link do zapisów na XII Pielgrzymkę Rowerową Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, która odbędzie się od 3 do 10 lipca 2021r. W bieżącym roku liczba uczestników pielgrzymki może wynieść 100 osób, nie licząc w pełni zaczepionych osób. Zapisy do 30 czerwca 2021r.  ilość miejsc jest ograniczona. Informacje na stronie internetowej. Koszt pielgrzymki to 280 zł (do kosztów należy doliczyć bilet autokarowy ok. 85zł).

 8. Polecamy nowy numer Gościa Niedzielnego, a w nim dodatek: tekst Litanii do św. Józefa z siedmioma nowymi wezwaniami – ogłoszonymi przez Stolicę Apostolską i zatwierdzonymi przez Episkopat Polski.  

 

 

 

Drodzy Parafianie,
Życzymy Wam,
błogosławionej niedzieli 
oraz udanego tygodnia pracy.