OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 
XIV Niedziela Zwykła – 04.07.2021

 
 1. Dziś - niedziela adoracyjna; taca tzw. budowlana. Po mszy o godz. 9.00 – zmiana tajemnic różańcowych; ponadto po mszach zbiórka do puszek na kształcenie w diecezji oraz na KUL.

 2. Trwają wakacje. Podziwiając Boga w otaczającej nas przyrodzie nie rezygnujmy ze spotkania z Chrystusem w niedzielnej Eucharystii. Pamiętajmy też o stosownym ubiorze, gdy wchodzimy do miejsc sakralnych.

 3. W czasie wakacji:
  - Msze w niedziele odprawiane są o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 12.30 i 19.00
  - kancelaria - czynna we wtorek i czwartek, w godz. od 16.00 do 18.00.

 4. Modlitwy do św. Jana Neumana, orędownika osób chorych na choroby nowotworowe, w poniedziałek (jak w każdy piaty dzień miesiąca) po wieczornej Mszy;

 5. Trwa nabór uczniów do popularnego „Katolika” do klasy IV, VI szkoły podstawowej oraz I klasy liceum ogólnokształcącego; są jeszcze pojedyncze miejsca w pozostałych klasach. To kameralna i bezpieczna szkoła z ponad 20-letnia tradycją, znakomitymi wynikami egzaminów zewnętrznych i 100% zdawalnością matur, gdzie wychowanie, wartości i pasje są równie ważne jak edukacja. Tel. 600 205 353.

 6. 1. sierpnia ze Skrzatusza wyruszy 39. Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. Zapraszamy na pątniczy szlak. Zapraszamy wszystkich, także tych, którzy z różnych powodów nie mogą uczestniczyć w całej pielgrzymce. Zapisy przez formularz dostępny na stronie www.pielgrzymkikoszalin.pl

 7. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:
  - śp. Grażyna Hubert, l. 68
 
 
Urlopowiczom – życzymy udanego WYPOCZYNKU,
a nam wszystkim - błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia