OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XXI niedziela zwykła – 22.08.2021
 
 1. W tym tygodniu przypadają:
  - we wtorek – Święto św. Bartłomieja, Apostoła;
  - w czwartek - Uroczystość NMP Częstochowskiej (Msze św. jak w dzień powszedni);
  - w piątek - św. Moniki;
  - w sobotę - św. Augustyna, Biskupa i Doktora Kościoła;

 2. Od dnia dzisiejszego do przyszłej niedzieli (22.08 – 29.08.) w parafii św. Franciszka będzie miała miejsce peregrynacja obrazu św. Józefa Kaliskiego. Szczegółowy program znajduje się na plakacie w naszej gablocie parafialnej.

 3. Modlitwy do św. Moniki o dar wiary i nawrócenia dla bliskich osób w przyszły piątek (27. dzień miesiąca), po wieczornej Mszy św.

 4. Również w piątek – 27.08. o godz. 19.00, w parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Szczecinku, odbędzie się spotkanie dla małżeństw pragnących potomstwa. Gościem spotkania będzie ks. Renzo Bonetti, kapłan włoskiej diecezji Werona, wieloletni duszpasterz małżeństw i rodzin. Osoby zainteresowane bardzo serdecznie zapraszamy.

 5. Informacja dotyczącą sierpniowych spotkań, tzw. KAZANIA NA GÓRZE - spotkania odbywają się przy Sanktuarium o godz. 15:00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Nieszpory oraz KATECHEZA: "7 SPOTKAŃ Z JEZUSEM - NIKODEM", poprowadzi ks. Marcin Piotrowski - duszpasterz w parafii pw. św. Kazimierza w Koszalinie.
  KATECHEZY mają formułę otwarta, dla wszystkich chętnych - uczestnictwo bezpośrednio przy Sanktuarium na Górze Chełmskiej w Koszalinie oraz poprzez bezpośrednią transmisję na żywo od godz. 15:30. Katecheza dostępna w mediach społecznościowych, za pośrednictwem telewizji internetowej DOBRE MEDIA oraz na Facebooku Fundacji Przymierze. facebook.com/fundacjaprzymierze

 6. Ogłoszenie od Ks. Dyrektora Bursy w Szczecinku: Zakończyła się pierwsza część rekrutacji do Bursy dla chłopców ze szkół ponadpodstawowych, podejmujących naukę w Szczecinku. Na dzień dzisiejszy pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zgłoszenia wstępnego dokonuje się przez formularz na stronie Bursy http://www.bursa.szczecinek.caritas.pl/.../formularz... Ewentualne pytania można kierować pod numer 94 37 459 00.

 7. W czasie wakacji:
  - Msze św. w niedziele odprawiane są o godz.: 7.00, 9.00, 11.00, 12.30 i 19.00.
  - kancelaria czynna we wtorek i czwartek, w godz. od 16.00 do 18.00.
 
Urlopowiczom – życzymy udanego WYPOCZYNKU,
a nam wszystkim – błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia