XXV Niedziela Zwykła – 19.09.2021

1. Trwamy w dziękczynieniu za beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego oraz Matki Róży Czackiej.

2. W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 dzieci z V klasy będą przeżywały rocznicę I Komunii Św.; wcześniej, tj. w piątek, 24 września, o godz. 17.00. będzie spowiedź dla tych dzieci.

3. Modlitwy do św. Rity, o wsparcie w trudnych sytuacjach związanych z życiem rodzinnym, w środę (22 dzień miesiąca) po wieczornej Mszy św.

4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania, z II roku przygotowania uczniowie klas 8 w czwartek o godz. 19.15, w kościele. Obecność obowiązkowa.

5. Polecamy Wam płytę muzyczną CD z pieśniami religijnymi, nagraną przez Siostry Redemptorystki z Bielska Białej pt. „Stań się ogniem w OGNIU”; ofiara 20 zł.

6. W zakrystii są kalendarze diecezjalne na 2022r. – ofiara 10 zł

7. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:
    - śp. Wiesława Monastyrska, zam. ul. Staszica, l. 74