OGŁOSZENIA PARAFIALNE
VI Niedziela zwykła – 13.02.2022 r.

 

 1. W poniedziałek w liturgii wspominamy świętych Cyryla i Metodego, patronów Europy;

 2. Po przerwie wznawiamy „kurs przedmałżeński” dla narzeczonych, którzy chcą się przygotować do sakramentalnego małżeństwa. Spotkania odbywają się w poniedziałki, o godz. 19.15 w kaplicy Wieczernik – naprzeciw kancelarii;

 3. Modlitwy do św. Gerarda, patrona małżeństw oczekujących potomstwa oraz dobrej spowiedzi, w środę (16. dzień miesiąca) po wieczornej Mszy św.

 4. W tym tygodniu, w naszym mieście będą peregrynowały relikwie bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. W naszym kościele będą w środę. Z tej okazji o godz. 18.00 różaniec z tekstami kard. Wyszyńskiego; po nim Msza św. o potrzebne łaski dla członków Katolickiego Stowarzyszenia "Civitas Christiana" oraz dla wszystkich czcicieli, za przyczyną bł. Kard. Wyszyńskiego.

 5. Osoby dorosłe (po 21. roku życia, pracujące), które chcą przygotować się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie organizacyjne w środę, 16 lutego godz. 19.00 w klubie domu parafialnego.

 6. Spotkanie rodziców dzieci komunijnych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 w auli domu parafialnego.

 7. W przyszłą niedzielę taca na budowę kościołów w diecezji.

 8. W nowym numerze Gościa Niedzielnego jest kolejna płyta z kolekcji Biblia Audio; tym razem są nagrania księgi Kapłańskiej, Liczb i Powtórzonego Prawa.

 9. AKCJA 1% dla parafii. Jeśli ktoś z parafian chciałby wspomóc naszą parafię w uzyskaniu dodatkowych środków finansowych, to może to uczynić przekazując 1% ze swoich podatków. Jak to uczynić?
  W rozliczeniu rocznym podatków – trzeba wybrać jako odbiorcę 1% podatku - Fundację SMS z Nieba (KRS 0000475218) i w celu szczegółowym wpisać hasło: mały kościół.
  Dzięki temu Urząd Skarbowy przekaże tę kwotę na konto Fundacji SMS z Nieba, a Fundacja przekaże je na konto naszej parafii.

 10. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:
  - śp. Marek Sujkowski, zam. ul. Chojnicka, l. 82;
  - śp. Mira Decewicz, zam. ul. Armii Krajowej, l. 84;
  - śp. Kazimierz Bontal, zam. ul. Sikorskiego, l. 78;
  - śp. Ks. Jarosław Kozakiewicz, l. 91; - z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej;

  Polećmy Ich Bożemu miłosierdziu...