VII Niedziela zwykła – 20.02.2022 r.

1. Modlitwy do św. Rity, o wsparcie w trudnych sytuacjach związanych z życiem rodzinnym, we wtorek (22. dzień miesiąca) po wieczornej Mszy św.

2. Spotkanie formacyjne dla Róż Żywego Różańca w środę o godz. 17.30. Później Msza Święta

3. Czciciele Miłosierdzia Bożego zapraszają w każdy III piątek miesiąca na Mszę św. o godz. 15.00.

4. Spotkanie osób dorosłych (po 21. roku życia, pracujące) które przygotowują się do sakramentu bierzmowania, w środę o godz. 18.30 w klubie domu parafialnego.

5. Poświecenie książeczek (modlitewników) dla dzieci komunijnych w następną niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00.

6. Siostra Agnieszka Piaskowska, kancelistka wyjechała na leczenie sanatoryjne. W kancelarii zastąpi ją o. Marian Krakowski.

7. AKCJA 1% dla parafii.
    Jeśli ktoś z parafian chciałby wspomóc naszą parafię w uzyskaniu dodatkowych środków finansowych, to może to uczynić przekazując 1% ze swoich podatków. Jak to uczynić?
    W rozliczeniu rocznym podatków – trzeba wybrać jako odbiorcę 1% podatku - Fundację SMS z Nieba (KRS 0000475218) i w celu szczegółowym wpisać hasło: mały kościół.
    Dzięki temu Urząd Skarbowy przekaże tę kwotę na konto Fundacji SMS z Nieba, a Fundacja przekaże je na konto naszej parafii.

8. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:
    - śp. Jan Kłyszejko, zam. ul. Warcisława IV, l. 71;