XVI Niedziela Zwykła – 17.07.2022

1. Dzisiaj w parafiach, w których posługują Redemptoryści, obchodzimy święto patronalne – Uroczystość Najświętszego Odkupiciela.

2. Trwają wakacje. Podziwiając Boga w otaczającej nas przyrodzie nie rezygnujmy ze spotkania z Chrystusem w niedzielnej Eucharystii. Pamiętajmy też o stosownym ubiorze, gdy wchodzimy do miejsc sakralnych.

3. W czasie WAKACJI:
    - Msze w niedziele sprawowane są o godz. 7:00, 9:00, 11:00, 12:30 i 19:00.
    - kancelaria - czynna we wtorek i czwartek, w godz. od 16:00 do 18:00.

4. Modlitwy Rity, o wsparcie w trudnych sytuacjach związanych z życiem rodzinnym, w piątek (22 dzień miesiąca) po wieczornej mszy.

5. W piątek święto św. Marii Magdaleny.

6. W sobotę święto św. Brygidy, zakonnicy, patronki Europy.

7. Uczestnicy pielgrzymki do Fatimy proszeni są o wpłatę na konto bankowe parafii drugiej raty, w wysokości 1 tyś zł., do końca lipca br.

8. Zapraszamy do udziału w 40 jubileuszowej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Wyruszamy 1 sierpnia ze Skrzatusza, a 13 sierpnia pokłonimy się Pani Jasnogórskiej. Zapisy i wszelkie informacje na stronie internetowej: www.pielgrzymkikoszalin.pl

Urlopowiczom – życzymy udanego WYPOCZYNKU,
a nam wszystkim - błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia