UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
Ogłoszenia duszpasterskie - 21.05.2023

1. Dzisiejsza uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego przypomina nam, że nasza Ojczyzna jest w niebie. Pan Jezus po wypełnieniu zbawczego planu wraca do domu Ojca, wskazując nam drogę.

2. Rozpoczynamy dziś w parafii MISJE ŚWIĘTE, które mają nas duchowo przygotować do obchodów dwóch jubileuszy: 100-lecia poświecenia kościoła i 50-lecia parafii; które będziemy świętowali w niedzielę, 4 czerwca, na Mszy o godz. 12.30.
    Misje poprowadzą misjonarze redemptoryści: o. Mariusz Chyrowski oraz o. Marcin Klamka.
    PROGRAM misji jest wywieszony w gablocie i na stronie internetowej oraz FB, oraz na specjalnie wydrukowanych folderach (foldery są wyłożone na stoliku pod chórem).
    UWAGA: podczas trwania misji w ciągu tygodnia: poranna Msza będzie sprawowana o godz. 9.00; a wieczorna Msza o godz. 19.00.
    Zachęcamy Was do zorganizowania sobie czasu i licznego udziału;

3. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego, ODPUST w naszej parafii. Tego dnia zakończą się misję święte; Na Mszy o godz. 11.00 będzie poświecenie krzyża misyjnego; dlatego też na godzinę 11.00 zapraszamy wszystkie grupy parafialne oraz dzieci z komunijne i rocznicowe;

4. W tym tygodniu nabożeństwa majowe:
    - w dni powszednie o godz. 18.30; - przed Mszą wieczorną
    - w niedziele i święta o godz. 17.30.

5. Za dwa tygodnie, w sobotę 3 czerwca, będzie pielgrzymka Apostolatu Pielgrzymującej Matki Bożej Szensztackiej na Gorę Chełmską.

6. W tym tygodniu odszedł do wieczności:
    - śp. Marek Sendrowicz, zam. ul. Szczecińska, l. 68;
    Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Drogim Parafianom
    życzymy głębokich przeżyć misyjnych