OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
XI Niedziela Zwykła – 18.06.2023

 1. Dziś na Mszy o godz. 9.00 oficjalnie żegnamy w parafii ojców, którzy decyzją wyższych przełożonych zakonnych redemptorystów zostali oddelegowani do posługi w innych parafiach prowadzonych przez redemptorystów.

 2. Zapraszamy Was do wspólnego świętowania przy grillu, ciastku i kawie na FESTYNIE parafialnym, od godz. 14.00 do godz. 20.00 na terenie ślusarni; Przed kościołem można jeszcze nabywać LOSY na loterię fantową (ofiara 10 zł)

 3. Nabożeństwa czerwcowe:
  - w dni powszednie o godzinie 18.00,
  - w niedziele i święta o godz. 17.30.

 4. Zapraszamy w poniedziałek (19 czerwca) na Msze o godz. 18.30 z okazji imienin s. Akwilli, kancelistki; Polecamy ją Waszym modlitwom.

 5. We wtorek, 20 czerwca, na Mszy o godz. 18.30 nastąpi oficjalne objęcie urzędu nowego proboszcza przez o. Ireneusza Byczkiewicza;
  Po Mszy krótkie spotkanie rady parafialnej z nowym proboszczem w klubie

 6. Modlitwa do św. Rity, o wsparcie w trudnych sytuacjach w życiu rodzinnym, w czwartek (22. dzień miesiąca) po wieczornej Mszy św

 7. Msza dziękczynna na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego w następną niedzielę:
  - dla dzieci o godz. 11.00;
  - dla młodzieży o godz. 18.00;

 8. Zbiórka do puszek na kształcenie w diecezji oraz KUL w następną niedzielę po mszach;

 9. Trwa nabór do Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego i Szkoły Podstawowej - popularnego „Katolika”. Zapraszamy uczniów do szkoły podstawowej i do liceum, w którym otwarte będą nowe, atrakcyjne profile kształcenia. Nauka w tej szkole to najlepsza, długoterminowa inwestycja to zadbanie o wykształcenie dzieci. Nie tylko o wysoki poziom wiedzy, ale także o wartości, w których będą wzrastały. Takie połączenie w Szczecinku oferuje właśnie tylko „Katolik”. Szczegóły na stornie internetowej szkoły (szkola.fnp.pl)

 10. Siostry Redemptorystki zapraszają dziewczęta i młode kobiety na rekolekcje, dające możliwość zamyślenia się nad własnym powołaniem. Pierwszy termin to 21-23 lipca 2023. Szczegóły na plakacie w gablocie albo na stronie sióstr.

 11. W tym tygodniu odeszli do wieczności:
  - śp. Krystyna Krawczyk, zam. ul. Szczecińska, l. 85;
  - śp. Stanisław Motyka, zam. ul. Warcisława IV, l.87;
  - śp. Edmund Kamyszek, zam. ul. Miła, l. 75;
  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…


Drodzy Parafianie,
Życzymy Wam,
błogosławionej niedzieli
oraz udanego tygodnia pracy.