XV Niedziela Zwykła – 16.07.2023

1.  Dziś w niedzielę, 16 lipca, w kościołach redemptorystów obchodzona jest uroczystość Najświętszego Odkupiciela – uroczystość patronalna Zgromadzenia Najświętszego Odkupiciela.

2. W najbliższym tygodniu:

• Wtorek – godz. 18.00 Nieustanna Nowenna do MBN Pomocy;
  • Piątek – godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia.
  • Sobota (22 lipca) – Po wieczornej Mszy św. modlitwy przez wstawiennictwo św. Rity, o wsparcie w trudnych sytuacjach związanych z życiem rodzinnym;
  • Niedziela (23 lipca) - 9.00 Msza św. dziękczynna za 50 lat kapłaństwa o. Eugeniusza Leśniaka CSsR.

3. Przyszła niedziela, 23 lipca wypada w Tygodniu św. Krzysztofa (23-30 lipca). W związku z tym po każdej Mszy św. będzie miało miejsce błogosławieństwo pojazdów. Przy tej okazji będzie można złożyć ofiarę wdzięczności Bogu za szczęśliwe podróże – 1 grosz za jeden kilometr. Ofiary te będą przeznaczone na zakup środków transportu dla misjonarzy (zostaną przekazane dla Stowarzyszenia MIVA Polska).

4. W czasie WAKACJI:

• MSZE W NIEDZIELE odprawiane są o godz. 7.00, 9.00, 11.00, 12.30 i 19.00.
  • KANCELARIA – czynna we wtorek i czwartek, w godz. od 16.00 do 18.00.

5. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę ze Skrzatusza na Jasną Górę. Szczegóły na www.pielgrzymkikoszalin.pl.

6. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności:
+ Śp. Jan Feculak, zam. ul. Malczewskiego, lat 79.
Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci.

Wszystkim naszym gościom i parafianom życzymy błogosławionego tygodnia.